Hlavní stránka » Reportáže z akcí » 29.9.2012 Whitney cup

29.9.2012 Whitney cup

Jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili již tradičního Whitney cupu.
Letos se konal již pátý ročník, byl o nějaký ten týden dřív a taky ho provázela velká změna, protože mimo klasické trasy na Macochu, byla ještě jedna kratší trasa pro seniory.

Letos se přišel pokochat krásami Moravského krasu rekordní počet zvířat. Mám pocit, že tam bylo 26 psů, z toho 22 dog a ještě asi 4 pesani, kteří šli s páníkama „na vlastní pěst“

Já opět nechyběla. Poprvé jsem šla bez svých dětiček, bez kočárku a moc jsem se těšila. Sama jsem ale nešla, doprovod mi dělali moji synovci a můj taťka. Jako psí doprovod jsme měli Chieetku a světe div se, vzali jsme i našeho maltezáka Falka!
Na startu nás přivítala Maruška, která měla nachystanou „medicínku“, s kterou jsme si většina připili na zdraví našich dog, udělala se společná fotka a pomalu se vyráželo na cestu.

Jako každý rok to bylo super! Letos se zúčastnilo plno nových lidiček, kteří cestu absolvovali poprvé. Přišlo i celkem dost starších psů a naopak i těch mladých.

Myslím, že se to opět moc povedlo!

Určitě nesmí chybět poděkování Marušce, že tento pochod vymyslela a nepolevila a na dokonalosti Whitney cupu stále pracuje. No a další dík patří sponzorům, díky kterým každý účastník tohoto závodu-nezávodu si domů krom krásných zážitků odnesl i nějakou tu cenu.

Za rok zase ahoj!

Další foto 🙂

5. ročník Whitney cupu

Kontakt

Eva Dubšíková
Sadová 572, 664 42 Modřice

+420 774 242 313
dilegindi@email.cz, elegindiova@seznam.cz
www.dilegindi.cz

Německá doga | Deutsche Dogge | Great Dane
Chieeta z Josefovských bud | Chiméra Quincy Etc.

imagemakers © 2012 | webforpet.cz